Drama@DEEP:Drama tygodnia/2009/IV

Z Drama@DEEP


Spis treści

Październik

27.09.2009 - 03.10.2009
Czarny i biały bohater
240px-Black and White.jpg
Pi Zi i Ying Xiong to policjanci, którzy różnią się od siebie jak dzień i noc. Jeden z nich wiedzie luksusowe życie, jeździ drogim samochodem, podrywa dziewczyny i tylko czeka, aż informator prześle mu jakieś informacje. Drugi z kolei wierzy, że prawo i sprawiedliwość to podstawa dobrego społeczeństwa i właśnie takimi zasadami kieruje się w swoim życiu. Tych dwoje zostaje zmuszonych do wspólnej pracy...
04.10.2009 - 10.10.2009
Ninkyo Helper
800px-Ninkyo-Helper-banner.jpg
Tsubasa Hikoichi jest szefem jednej z grup yakuzy. Jest bezwzględny i skuteczny, nie ma żadnych wyrzutów sumienia, żeby wykorzystywać biednych czy słabszych. Kiedy główny szef yakuzy umiera, jego zastępca, Takayama Gensuke chce, żeby młody następca był przygotowany do tej roli. Dlatego wysyła Hikoichiego razem z innymi liderami z sąsiednich grup do pracy w domu spokojnej starości.
11.10.2009 - 17.10.2009
Konkatsu!
Konkatsu.jpg
Drama opowiada o Amamiyi Kuniyukim - synu właściciela restauracji tonkatsu. Udaje mu się znaleźć pracę, jednak jednym z warunków jest bycie żonatym. Kuniyuki kłamie, mówiąc, że ma w planach ożenek i zostaje zmuszony do brnięcia w tę farsę razem z Hidą Haruno, tymczasowo zatrudnioną w restauracji. Sednem tej romantycznej komedii są relacje pomiędzy dwójką głównych bohaterów. Historia skupia się również na rodzinie i przyjaciołach Kuniyukiego.
18.10.2009 - 24.10.2009
Mars
Zhan Shen.jpg
Han Qi Luo, wyjątkowo nieśmiała studentka sztuki, chodzi na ten sam uniwerek co Chen Ling, popularny playboy. Któregoś dnia przypadkowo spotykają się w parku, gdzie Ling pyta Qi Luo o drogę do szpitala. Ta pospiesznie narysowała mu mapkę na odwrocie swojego rysunku i uciekła zanim Ling zdąrzył jej podziękować. Jednak było im pisane kolejne spotkanie - Ling uratował Qi Luo przed nauczycielem, który ją molestował. Para powoli zaczyna się do siebie zbliżać, jednak każde z nich ma za sobą tajemniczą przeszłość, którą najpierw muszą pokonać, zanim zaakceptują siebie nawzajem i zaczną kochać.
25.10.2009 - 31.10.2009
MR. BRAIN
MR BRAIN.jpg
Tsukumo Ryusuke jest neurobiologiem pracującym dla Narodowego Instytutu Badań Nauk Policyjnych (to oddział Narodowej Agencji Policyjnej). Nie ma dobrego wyczucia sytuacji, ale jest bardzo szanowany, jeśli chodzi o podejście do nauki. Wciąż zaskakuje pozostałych naukowców swoimi metodami śledczymi oraz metodami badań. Jeśli już coś go zainteresuje, daje z siebie wszystko i nigdy się nie poddaje, skutecznie ścigając przestępców.Listopad

01.11.2009 - 07.11.2009
Kamen Rider Kiva
KamenRiderKiva.jpg
Historia Kamen Rider Kiva jest podzielona na dwie części. Pierwsza dzieje się w przeszłości gdzie Kurenai Otoya znany skrzypek staje się Kamen Rider IXA i walczy z Fangire oraz z Kamen Rider Kiva. Natomiast teraźniejszość ma miejsce 20 lat po tych wydarzeniach i to, co się tu dzieje ma swoje korzenie w tym, co zrobił Otoya oraz inni bohaterowie Kamen Rider Kiva z przeszłości. Wataru Kurenai z teraźniejszości, co może dziwić, jest Kamen Rider Kiva tyle, że walczy z Fangire. (Jego odpowiednik z przeszłości był ich królem). Fangire mogą przeżyć tylko wtedy gdy wysysają ludzkie życie. Kiva pomimo, że walczy po stronie ludzi, zostaje uznany za zagrożenie i staje się celem organizacji, która ochrania ludzkość. Do unicestwienia Kivy zostaje wysłany Kamen Rider IXA z teraźniejszości.
08.11.2009 - 14.11.2009
Bicheonmu
Bicheonmoo.jpg
  • Drama przedstawia poważną opowieść miłosną. W tamtych czasach miłość jest przyjęta za rzecz oczywistą, a czasami prawdziwa miłość jest na drugim miejscu. Jednakże ci, którzy doświadczyli prawdziwej miłości, zrozumieją jakie przeżycie taka miłość może przynieść. Niektórzy będą ryzykować własne życie, inni zaś będą odchodzić...Bicheonmu obraca się wokół historii miłosnej oraz zemsty pomiędzy czwórką bohaterów. Niektórzy będą przechodzić przez wielkie poświęcenia dla ich miłości, inni będą walczyć na śmierć, a jeszcze inni będą szukać zemsty.W tej dramie każdy z bohaterów wybiera własną drogę, aby ostatecznie znaleźć drogę do siebie.
15.11.2009 - 21.11.2009
You're Beautiful
-Beautiful.jpg
Prezes zespołu A.N.JELL, mającego tłumy zagorzałych fanek, postanowił dodać do 3-osobowego składu nowego członka. Wybór padł na Go Mi Nam, młodego wokalistę o delikatnej urodzie. Jednak co się stanie, kiedy chłopak nie będzie mógł uczestniczyć aktywnie w życiu zespołu? A no wyręczy się swoją siostrą bliźniaczką, która będzie musiała przebrać się za chłopca. Czy Tae Kyung, Shin Woo i Jeremy zaakceptują nowego członka? Jak długo Mi Nyu uda się ukryć fakt bycia dziewczyną?
22.11.2009 - 28.11.2009
Uta no Oniisan
B9iszm.jpg
Historia opowiada o przygodach młodego muzyka - Yano Kenty. Pewnego dnia, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności porzuca go dziewczyna, a zespół zostawia na lodzie. Ponadto, jego rodzina zaczyna dopominać się o spłacenie długów za studia. Bezrobotny Kenta w poszukiwaniu pracy trafia na rozmowę w stacji telewizyjnej Yuuhi i dostaje posadę w programie dla dzieci "Minna de Utao!" (Zaśpiewajmy Razem) jako Śpiewający Braciszek. Wkrótce okazuje się, że banalna z pozoru praca wymaga od niego nie tylko zmiany podejścia do życia, ale również przemiany własnego postępowania.Grudzień

29.11.2009 - 05.12.2009
IRIS
Iris2.jpg
Kim Hyun Joon i Jin Sa Woo są jak bracia. Razem dzielą trudy żołnierskiego życia i razem wstępują w szeregi NSS, tajnej agencji dbającej o bezpieczeństwo kraju. Obaj również zakochują się w tej samej kobiecie - Choi Seung Hee agentce NSS odpowiedzialnej za ich zwerbowanie w szeregi organizacji. Pierwsza samodzielna misja Hyun Joona burzy ich dotychczasowy świat...
Park Chul Young i Kim Sun Hwa to agenci Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej. Ich zadaniem jest ochrona przebywającego na Węgrzech premiera - celu pierwszej samodzielnej misji Hyun Joona...
Vick to zabójca poszukujący "listy IRIS". Jego celem zostaje również Kim Hyun Joon...
Podstawowa zasada. Nie kochaj. Możesz zostać celem.
Zaufanie, zdrada, spisek. Misję czas zacząć...
06.12.2009 - 12.12.2009
Arifureta Kiseki
Arifureta kiseki.jpg
Pewnego dnia Fujimoto Makoto decyduje się zakończyć swe życie pod kołami pociągu. Nakashiro Kana razem z Tasaki Shotą, wyczuwając co ma się zaraz wydarzyć, szybko odciągają mężczyznę od torów. Nie bez powodu domyśleli się oni intencji Makoto, obydwoje dzierżą rany, których nie da się ubrać w słowa. Jednak mimo bólu, po serii e-maili, wyczuwają łączące ich uczucie i powoli uczą się, jak otworzyć ponownie swe serca.
13.12.2009 - 19.12.2009
Der Yalu fließt
Amnok River Flows.jpg
Drama przedstawia burzliwe życie Lee Mi Reuk, koreańskiego emigranta, który walczył o wolność swojego kraju, podczas studiowania medycyny w Tokio. Podczas tego okresu Korea była pod kolonialnymi rządami Japonii. Uciekł on do Chin, aby ostatecznie zamieszkać w Niemczech.
20.12.2009 - 26.12.2009
Witaj, moje słonko!
Haipai.jpg

Gdy po raz pierwszy spotkał swoją wymarzoną dziewczynę, niewinny i czysty młody chłopiec staje się dorosłym mężczyzną i zamienia się w Księcia! Gdy spotyka ją po raz drugi, chce, żeby zapłaciła za odebranie mu niewinności!

Xue Hai (fałszywe imię: Da Lang), niewinny młody chłopak po raz pierwszy doświadcza smaku miłości, jednak wkrótce dziewczyna łamie mu serce i Xue Hai zamienia się w aroganckiego Księcia. Jednak, kiedy spotyka dziewczynę po raz kolejny, niezależnie od tego jak bardzo chce się nad nią znęcać, nie może zapanować nad swoją miłością do niej. Więc czyja tak naprawdę była to wina?
27.12.2009 - 02.01.2010
My Girl
MyGirlJaponia.jpg
Historia dwudziestotrzylatka, Kazamy Masamune. W szkole średniej spotykał się ze starszą o cztery lata dziewczyną. Niestety, dziewczyna nagle go zostawiła z powodu wyjazdu za granicę. 6 lat później chłopak dowiaduje się, że jego była dziewczyna zmarła. Co więcej, okazuje się, że ma z nią dziecko! Pięcioletnia Koharu wraca do Japonii i Masamune musi teraz podjąć się ciężkiego zadania wychowania dziewczynki.
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia