Dyskusja użytkownika:Iiverin

Z Drama@DEEP

Wersja Shiree (dyskusja | edycje) z dnia 13:44, 22 kwi 2011
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Spis treści

Problem

Mam mały problem z wyszukiwarką dramową. :/ Mianowicie, kiedy wpisuję imię i nazwisko bądź tytuł jakiejś dramy która jeszcze nie ma u nas swojego artykułu, zamiast wyszukanych wyników pojawia mi się komunikat:

"Błąd bazy danych: Wystąpił błąd składni w zapytaniu do bazy danych. Może to oznaczać błąd w oprogramowaniu. Ostatnie, nieudane zapytanie to: (ukryto zapytanie SQL) wysłane przez funkcję „”. Baza danych zgłosiła błąd „145: Table './dramawiki/searchindex' is marked as crashed and should be repaired (sql.dramawiki.home.pl)”."

Nie jestem pewna czy to tylko u mnie się pojawia czy ogólnie dla wszystkich. Zauważyłam to parę dni temu, jednak myślałam że to może tylko chwilowe problemy. Jest jakiś sposób by to naprawić? ^^; --Akagi 21:07, 6 lut 2011 (CET)

Problem z wyszukiwarką

Dzięki za odpowiedź. Dzisiaj właśnie odkryłam tę wyszukiwarkę, jednak z tego co zauważyłam nie jest ona tak dokładna jak ta główna. ;) Jakoś trzeba będzie sobie radzić, ne? :D

Mam też pytanie trochę z innej beczki. W tych tabelkach, w dramach "Wg roczników" umieszczacie wszystkie dramy z danego roku, czy tylko wybrane w jakiś sposób? Bo czasami robiąc jakiś profil aktora znajduję dramy, których my nie mamy w tabelach (głównie są tą np. z 2010 roku, choć zdarzały się i ze starszych roczników). Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się czy powinnam to gdzieś zgłaszać czy zostawiać tak jak jest (sama wpisywać ich nie mogę), ;) a skoro mam okazje to pytam. :D Co prawda chyba powinnam bardziej pisać to do Arasza, bo to ona zajmuje się Japonią, ale jakoś przyzwyczaiłam się, że piszę do ciebie. Mam nadzieję, ze nie masz mi tego za złe. :D --Akagi 23:44, 6 lut 2011 (CET)

Nowa grupa

Chciałabym poinformować, że powstała nowa grupa tłumacząca MikiSubs jestem administratorką i chcielibyśmy współpracować z wami.


EDIT: Przeczytałam zasady i akceptuje je. Dziękuję za miłe przywitanie.

Profil

Po dłuższym sprawdzaniu okazało się, że profil Lee Kwang Soo jest błędny. Czy mogłabyś usunąć ten profil, albo zrobić przekierowanie do Kim Kwang Soo. ( Jeśli znowu popełniłam błąd, to proszę o poparawę... ;) )

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia