Happy Mother-In-Law, Pretty Daughter-In-Law

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

Huan Xi Po Po Qiao Xi Fu


Fabuła

Po tym jak jej mąż odszedł z inną kobietą, Ma Ling Long, matka trzech synów, nie miała wyboru innego niż zacząć pracować jako swatka, by mieć co do garnka włożyć. 20 lat później, jej trzej synowie dorośli i stali się przystojnymi mężczyznami, teraz Ling Long ma tylko jedno życzenie, by każdy z nich znalazł sobie odpowiednia żonę i poślubił ją według jej warunków. Ale czasami nie wszystko dzieje się tak, jakby się tego chciało...

Dla swego życzliwego najstarszego syna Chang Shenga, pragnie by poślubił bystrą i zdolną dziewczynę. Ale zamiast tego, on zakochuje się w kochającej pieniądze Guan Qian Man, która myśli tylko o pieniądzach i poślubieniu bogacza. Dla swego niezwykle inteligentnego drugiego syna Chang Huana, jedynie pragnie, że znalazł uzdolnioną i godną dziewczynę z dobrego domu. Ale go pociąga prostoduszna Dong Jin Yu, która często przeradza dobre intencje w złe sytuacje. A dla swego najmłodszego syna Chang Juna, któremu pomogła opłacić studia zagraniczne, ma nadzieję, że może on przynieść chwałę przodkom i być może poślubi cudzoziemkę. Ale on ożenił się z tradycyjną dziewczyną Jie Zhu Ba, przyjaciółką z dzieciństwa, która jest 3 lata starsza od niego i nie była w stanie wyjść za mąż już ósmy raz.

Wraz z trzema synowymi przychodzą kłopoty. Ale z pomocą Ling Long, wszyscy powoli uczą się co jest ważne w życiu, związku i w miłości.

Obsada

Gościnnie

Twórcy

Linki zewnętrzne

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia