Ima kara Anata wo Kyohaku Shimasu

Z Drama@DEEP

(Różnice między wersjami)
m (Fabuła)
Linia 32: Linia 32:
==Fabuła==
==Fabuła==
-
Senkawa Kanji otrzymuje prośby, z którymi policja, czy też prywatni detektywi nie mogą sobie poradzić. Mężczyzna rozwiązuje sprawy przez zastraszanie ludzi. Pewnego dnia Kanji Senkawa spotyka zamożną studentkę, Kanesakę Mio. Dziewczyna ma dobre serce i nie potrafi ignorować ludzi w trudnych sytuacjach. Kanji i Mio zostają uwikłani w wiele różnych spraw dotyczących porwań i wyłudzeń przez telefon. (''opis wstępny'')
+
Senkawa Kanji otrzymuje prośby, z którymi policja, czy też prywatni detektywi nie mogą sobie poradzić. Mężczyzna rozwiązuje sprawy przez zastraszanie ludzi. Pewnego dnia Kanji Senkawa spotyka zamożną studentkę, Kanesakę Mio. Dziewczyna ma dobre serce i nie potrafi przejść obojętnie obok ludzi w trudnych sytuacjach. Kanji i Mio zostają uwikłani w wiele różnych spraw dotyczących porwań i wyłudzeń przez telefon. (''opis wstępny'')
==Obsada==
==Obsada==

Wersja z 19:25, 1 lis 2017

Spis treści

Podstawowe informacje

Ima kara Anata wo Kyohaku Shimasu.jpg


Fabuła

Senkawa Kanji otrzymuje prośby, z którymi policja, czy też prywatni detektywi nie mogą sobie poradzić. Mężczyzna rozwiązuje sprawy przez zastraszanie ludzi. Pewnego dnia Kanji Senkawa spotyka zamożną studentkę, Kanesakę Mio. Dziewczyna ma dobre serce i nie potrafi przejść obojętnie obok ludzi w trudnych sytuacjach. Kanji i Mio zostają uwikłani w wiele różnych spraw dotyczących porwań i wyłudzeń przez telefon. (opis wstępny)

Obsada

Gościnnie

Twórcy

Linki zewnętrznePoprzednia NTV Następna
Aishitetatte, Himitsu wa Aru niedziela, 22:30 ?
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia