Iron Masked Singer

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

Tie Mian Ge Nu


Fabuła

Stało się to w okresie Republiki Chińskiej (początek 1900 r.). Bogaty biznesmen Bai Yiming przyprowadził swoją narzeczona Ah Bu, której oświadczył się niedługo po tym jak się poznali, do jego pięknej rezydencji Rose. W ciągu najbliższych nocy Ah Bu spotkało szereg strasznych i tajemniczych wydarzeń, towarzyszących w jej koszmarach. Poszła więc do narzeczonego, domagając się odpowiedzi, usłyszała zawiłą historię:

W trakcie poszukiwań, Bai Yiminga uratowała kobieta - Hu Yinyin, a on spędził z nią noc. Obiecał wrócić i poślubić Hu Yinyin, ale nigdy więcej się nie pokazał. Po upływie miesiąca, rozczarowana Hu Yinyin dowiedziała się, że jest w ciąży, więc wyjechała do Szanghaju, by odszukać Bai Yiming. Jednak przeznaczenie ciągle bawiło się biedną dziewczyną. Kiedy już chciała zakończyć swoje życie, pojawił się inny mężczyzna, muzyk Tao Dawei, który zawsze będzie się nią opiekował i kochał ją. Podczas gdy Bai Yiming bawił się z różnymi kobietami, Tao Dawei i Hu Yinyin przechodzili przez najróżniejsze trudności. Po urodzeniu bliźniąt, Tao Dawei odkrył, że Hu Yinyin posiada piękny głos, który pomógł im zdobywać pieniądze w latach następnych.

W brutalnym wypadku Hu Yinyin została oszpecona. Nie ma innego wyjścia jak noszenie maski i kontynuowanie swojej kariery muzycznej. Jej życie zmienia się, gdy ponownie spotyka Bai Yiminga, na którego wiele lat czekała. Odkryła, że ich historia nie zostawiła nawet cienia śladu w Yimingu. Jednak Bai Yiming dramatycznie zaczął sądzić Hu Yinyin, która używała teraz swego scenicznego pseudonimu, Hu Die. Niestety nie wszystko poszło tak jak powinno. W końcu ogłoszono, że Hu Die nie żyje.

Historia w połączeniu z dziwnymi wydarzeniami w dworku wzbudziła ciekawość Ah Bu. Czy po tym wszystkim poślubi Bai Yiminga?

Obsada

Twórcy

Linki zewnętrzne

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia