Kekkon Dekinai Otoko

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

Kekkon Dekinai Otoko.jpg


Fabuła

Shinsuke Kuwano, odnoszący sukcesy architekt po czterdziestce, cieszy się życiem w pojedynkę. Nie przepada za towarzystwem ludzi, ale pomimo to udaje mu się projektować dla nich piękne mieszkania.

Do jego przyzwyczajeń należy robienie sobie smacznego obiadu, a następnie relaks przy muzyce poważnej i udawanie dyrygenta. Pewnego razu muzyka gra wystarczająco mocno, aby jego sąsiadka, Michiru Tamara, przyszła ze skargą. Kiedy Kuwano otwiera drzwi, nawiedza go straszny ból brzucha i mężczyzna zwala się na podłogę. Na jego szczęście, Michiru jest wystarczająco miła, aby towarzyszyć mu w drodze do szpitala, gdzie mężczyzna dostaje się pod opiekę dr Natsumi Hayasake. Mimo jego nieuprzejmego zachowania w stosunku do pani doktor, Natsumi decyduje się go leczyć.

W wyniku tych zdarzeń Michiru i Natsumi stają się częścią życia Kuwano. Zaprzyjaźniają się ze znajomymi Kuwano - Eijim i Mayą. Cała czwórka uwielbia rozprawiać o dziwactwach i egocentryzmie Kuwano. Czy jest możliwe, aby jakakolwiek kobieta zechciała go poślubić?

Obsada

Gościnnie wystąpili:

Twórcy

Nagrody

Linki zewnętrzne

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia