Konkurs

Z Drama@DEEP

(Różnice między wersjami)
m (Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie?)
m
Linia 9: Linia 9:
* Pierwszym sposobem na zdobycie nagrody w konkursie jest udostępnienie newsa o nim na waszym blogu, stronie internetowej, twitterze, facebooku (publicznie), innym portalu społecznościowym, tak, aby jak największa liczba osób wiedziała o nim i o tym, że naszą dramawiki może współtworzyć każdy. Kiedy już to zrobicie musicie zalogować się na wasze konto na wiki i wklejenie waszego linka [[Konkurs/Linki z newsami|tutaj]] według podanego wzoru. W tej części konkursu zostanie rozlosowany jeden egzemplarz książki.
* Pierwszym sposobem na zdobycie nagrody w konkursie jest udostępnienie newsa o nim na waszym blogu, stronie internetowej, twitterze, facebooku (publicznie), innym portalu społecznościowym, tak, aby jak największa liczba osób wiedziała o nim i o tym, że naszą dramawiki może współtworzyć każdy. Kiedy już to zrobicie musicie zalogować się na wasze konto na wiki i wklejenie waszego linka [[Konkurs/Linki z newsami|tutaj]] według podanego wzoru. W tej części konkursu zostanie rozlosowany jeden egzemplarz książki.
-
* Drugą, ważniejszą częścią, w której losowane będą 2 egzemplarze książki jest stworzenie artykułu o dramie lub aktorze na naszym portalu - warunkiem jest wcześniejsze sprawdzenie, czy strona o danej dramie czy aktorze już istnieje - nie wolno powielać istniejących już stron! Jeśli nie wiesz jak stworzyć artykuł popatrz jak zbudowane są inne (klikając "edytuj" przy dowolnym tytule) i zapoznając się z naszym [[Drama@DEEP:Poradnik_autora_wiki|poradnikiem]. Należy pamiętać, żeby stosować odpowiednie [[Pomoc:Szablony|szablony]]. Oczywiście zasady ortografii i gramatyki również zawsze są w cenie. Wystarczy poeksperymentować kilka razy, a na pewno okaże się, że potraficie! Każdy zaczynał tu od zera znajomości języka wiki :)! Aby zgłosić swój artykuł należy wpisać go według wzoru [[Konkurs/Artykuły konkursowe|tutaj]], edytując część "Artykuły konkursowe" (trzeba być zalogowanym na swoje konto, by móc edytować). Warunkiem uczestnictwa artykułu w konkursie jest stworzenie go między 03.08.2014, a 03.10.2014. Pamiętajcie - im więcej artykułów do konkursu zgłosićie, tym większą macie szansę w głosowaniu, ale jedna osoba może wygrać tylko jedną książkę. Tak, że... do roboty i powodzenia!</span>
+
* Drugą, ważniejszą częścią, w której losowane będą 2 egzemplarze książki jest stworzenie artykułu o dramie lub aktorze na naszym portalu - warunkiem jest wcześniejsze sprawdzenie, czy strona o danej dramie czy aktorze już istnieje - nie wolno powielać istniejących już stron! Jeśli nie wiesz jak stworzyć artykuł popatrz jak zbudowane są inne (klikając "edytuj" przy dowolnym tytule) i zapoznając się z naszym [[Drama@DEEP:Poradnik_autora_wiki|poradnikiem]]. Należy pamiętać, żeby stosować odpowiednie [[Pomoc:Szablony|szablony]]. Oczywiście zasady ortografii i gramatyki również zawsze są w cenie. Wystarczy poeksperymentować kilka razy, a na pewno okaże się, że potraficie! Każdy zaczynał tu od zera znajomości języka wiki :)! Aby zgłosić swój artykuł należy wpisać go według wzoru [[Konkurs/Artykuły konkursowe|tutaj]], edytując część "Artykuły konkursowe" (trzeba być zalogowanym na swoje konto, by móc edytować). Warunkiem uczestnictwa artykułu w konkursie jest stworzenie go między 03.08.2014, a 03.10.2014. Pamiętajcie - im więcej artykułów do konkursu zgłosićie, tym większą macie szansę w głosowaniu, ale jedna osoba może wygrać tylko jedną książkę. Tak, że... do roboty i powodzenia!</span>

Wersja z 22:19, 2 sie 2014

Książka "Japoński dramat telewizyjny"
Zapraszamy do konkursu na drama@DEEP! Do wygrania sponsorowane przez nas 3 egzemplarze jedynej książki o serialach azjatyckich wydanej w Polsce: "JAPOŃSKI DRAMAT TELEWIZYJNY. MUKŌDA KUNIKO, YAMADA TAICHI, TAIGA DORAMA" autorstwa Mikołaja Melanowicza. W konkursie może brać udział każdy kto posiada lub założy konto na naszej wiki.Konkurs ma na celu zachęcenie do współtworzenia naszej wikipedii o serialach azjatyckich i uzupełnania brakujących w nim informacji. Chcemy zebrać jak największą grupę nowych wolontariuszy, aby projekt mógł się rozrastać. Kto wie, czy próbując wziąć udział w naszym konkursie nie wciągniecie się w język wiki i tworzenie nowych artykułów?

Konkurs trwa od 03.08.2014 do 03.10.2014. Nagrody zostaną wylosowane tydzień później.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

  • Pierwszym sposobem na zdobycie nagrody w konkursie jest udostępnienie newsa o nim na waszym blogu, stronie internetowej, twitterze, facebooku (publicznie), innym portalu społecznościowym, tak, aby jak największa liczba osób wiedziała o nim i o tym, że naszą dramawiki może współtworzyć każdy. Kiedy już to zrobicie musicie zalogować się na wasze konto na wiki i wklejenie waszego linka tutaj według podanego wzoru. W tej części konkursu zostanie rozlosowany jeden egzemplarz książki.
  • Drugą, ważniejszą częścią, w której losowane będą 2 egzemplarze książki jest stworzenie artykułu o dramie lub aktorze na naszym portalu - warunkiem jest wcześniejsze sprawdzenie, czy strona o danej dramie czy aktorze już istnieje - nie wolno powielać istniejących już stron! Jeśli nie wiesz jak stworzyć artykuł popatrz jak zbudowane są inne (klikając "edytuj" przy dowolnym tytule) i zapoznając się z naszym poradnikiem. Należy pamiętać, żeby stosować odpowiednie szablony. Oczywiście zasady ortografii i gramatyki również zawsze są w cenie. Wystarczy poeksperymentować kilka razy, a na pewno okaże się, że potraficie! Każdy zaczynał tu od zera znajomości języka wiki :)! Aby zgłosić swój artykuł należy wpisać go według wzoru tutaj, edytując część "Artykuły konkursowe" (trzeba być zalogowanym na swoje konto, by móc edytować). Warunkiem uczestnictwa artykułu w konkursie jest stworzenie go między 03.08.2014, a 03.10.2014. Pamiętajcie - im więcej artykułów do konkursu zgłosićie, tym większą macie szansę w głosowaniu, ale jedna osoba może wygrać tylko jedną książkę. Tak, że... do roboty i powodzenia!
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia