Konkurs

Z Drama@DEEP

Rozwiązanie kokursu

Konkurs postanowiliśmy zakończyć z dniem 26.09.2014 roku - 4 dni wcześniej niż planowaliśmy ze względu na jak najszybszą możliwość wysłania nagród, co może być niemożliwe w późniejszym terminie z wielu powodów, za co przepraszamy. Zachęcamy do tworzenia kolejnych stron i rozwoju naszej małej wikipedii tematycznej. Zwycięzkie artykuły zostały wylosowane za pomocą strony random.org. Zwycięskie artykuły to:
Wyciescy.png


Książka "Japoński dramat telewizyjny"

Zapraszamy do konkursu na drama@DEEP! Do wygrania sponsorowane przez nas 3 egzemplarze jedynej książki o serialach azjatyckich wydanej w Polsce: "JAPOŃSKI DRAMAT TELEWIZYJNY. MUKŌDA KUNIKO, YAMADA TAICHI, TAIGA DORAMA" autorstwa Mikołaja Melanowicza. W konkursie może brać udział każdy kto posiada lub założy konto na naszej wiki.Konkurs ma na celu zachęcenie do współtworzenia naszej wikipedii o serialach azjatyckich i uzupełnania brakujących w nim informacji. Chcemy zebrać jak największą grupę nowych wolontariuszy, aby projekt mógł się rozrastać. Kto wie, czy próbując wziąć udział w naszym konkursie nie wciągniecie się w język wiki i tworzenie nowych artykułów? Konkurs trwa od 03.08.2014 do 26.09.2014. Nagrody zostaną wylosowane następnego dnia.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

  • Pierwszym sposobem na zdobycie nagrody w konkursie jest udostępnienie newsa o nim na waszym blogu, stronie internetowej, twitterze, facebooku (publicznie), innym portalu społecznościowym, tak, aby jak największa liczba osób wiedziała o nim i o tym, że naszą dramawiki może współtworzyć każdy. Kiedy już to zrobicie musicie zalogować się na wasze konto na wiki i wklejenie waszego linka tutaj według podanego wzoru. W tej części konkursu zostanie rozlosowany jeden egzemplarz książki.
  • Drugą, ważniejszą częścią, w której losowane będą 2 egzemplarze książki jest stworzenie artykułu o dramie lub aktorze na naszym portalu - warunkiem jest wcześniejsze sprawdzenie, czy strona o danej dramie czy aktorze już istnieje - nie wolno powielać istniejących już stron! Jeśli nie wiesz jak stworzyć artykuł popatrz jak zbudowane są inne (klikając "edytuj" przy dowolnym tytule) i zapoznając się z naszym poradnikiem. Należy pamiętać, żeby stosować odpowiednie szablony. Oczywiście zasady ortografii i gramatyki również zawsze są w cenie. Wystarczy poeksperymentować kilka razy, a na pewno okaże się, że potraficie! Każdy zaczynał tu od zera znajomości języka wiki :)! Aby zgłosić swój artykuł należy wpisać go według wzoru tutaj, edytując część "Artykuły konkursowe" (trzeba być zalogowanym na swoje konto, by móc edytować). Warunkiem uczestnictwa artykułu w konkursie jest stworzenie go między 03.08.2014, a 26.09.2014. Pamiętajcie - im więcej artykułów do konkursu zgłosićie, tym większą macie szansę w głosowaniu, ale jedna osoba może wygrać tylko jedną książkę. Tak, że... do roboty i powodzenia!

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia