My Heart is Twinkling

Z Drama@DEEP

(Przekierowano z My Heart Shines)

Spis treści

Podstawowe informacje

My Heart Twinkle Twinkle-p1.jpg


Opis

Ojciec Soon Jin prowadzi smażalnię kurczaków "Jinsim". Kobieta ma dwie młodsze siostry - Soon Soo i Soon Jung - i to ona od czasu śmierci matki stała się głową rodziny. Powoli przejmuje też od ojca restaurację "Jinsim". Pewnego dnia w pobliżu swoją nową restaurację otwiera sieć "Woontak", która jest poważnym zagrożeniem dla knajpy Soo Jin. Prezesem "Woontak" jest zimny, zuchwały i myślący tylko o sobie Woon Tak.
Soon Soo jest uznawana za najładniejszą z sióstr, którą wyróżnia niezwykły talent do gry na pianinie. Niestety z powodu jej pochodzenia i finansów rodzinnych nie mogła zbyt długo uczyć się gry na na tym instrumencie. Dodatkowo, gdy jej pierwsza miłość dowiedziała się o jej niskim statusie społecznym, rozstała się z nią. Dziewczyna z czasem staje się zimna i wyrachowana. Za wszelką cenę chce osiągnąć "coś" w życiu.
Soon Jung jest najmłodszą z sióstr. Nigdy nie narzekała na warunki w jakich musi żyć, wręcz przeciwnie - jest dumna z tego, jaką ma rodzinę i kocha ojca ponad wszystko. Przez niewielki zbieg okoliczności dziewczyną zainteresują się Soon Chul i Do Hoon.

Obsada

Restauracja Jinshim
  • Lee Duk Hwa jako Lee Jin Sam (ojciec Soon Jin, Soon Soo i Soon Jung)
  • Yoon Mi Ra jako Lee Mal Sook (siostra Jin Sam)
Restauracja Woontak
Mężczyźni interesujący się siostrami
Grupa Chayoung
W pozostałych rolach
Gościnnie wystąpili

Twórcy

Ciekawostki

Linki

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia