My Puppy Lover

Z Drama@DEEP

Podstawowe informacje

My Puppy Lover


Fabuła

Qi He Ping jest znanym weterynarzem. Jego klinika często odwiedza liceum żeńskie. Tak się dzieje z powodu jego dużej uprzejmości, zawsze leczy za darmo psy i koty, również pomaga im znaleźć właścicieli.

He Ping wygląda jak gwiazda, jest wysoki i przystojny. Jego charyzma pociąga wiele młodych dziewcząt i każda z nich wie, że nie ma on dziewczyny i nie umawia się z żadnymi dziewczynami. Nikt nie może stwierdzić, że nie jest on w stanie zdobyć dziewczyny. Może powód jego samotności leży w rodzinie. Większość z nich ma problemy w małżeństwie.

Siostra He Pinga, Qi Kai Le, jest słynną scenarzystką. Ona i słynny zabójca Zhang Dong Xi, pobrali się i rozwiedli po 3 dniach miesiąca miodowego. Ojciec He Pinga jest stewardem, w wieku 18 lat ożenił się i urodziła się siostra He Pinga, ale potem małżeństwo nie trwało już długo.

Li Xi Zhen jest Koreanką studiującą na Uniwersytecie Tai Da, która odbywa praktyki w klinice He Pinga. Ze względu na jej życzliwy charakter, He Ping czuje "coś" do niej. Jednakże, z powodu obaw, boi się jej powiedzieć. Traktuje ją bardzo dobrze, dlatego ona mylnie to rozumie ...

Rodzice Xi Zhen rozwiedli się kiedy była mała, więc wychowała ją babcia. Xi Zhen ma nadzieję, że będzie miała szczęśliwą rodzinę i jej uczucie do He Pinga codziennie wzrasta... Jej marzeniem jest poślubić He Pinga.

Związki rodziny Qi są bardzo skomplikowane...jednakże oni wciąż kochają się i wspierają nawzajem... Tak właśnie się ta historia zaczyna...

Obsada

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia