Strona główna

Z Drama@DEEP

Witamy w Drama@DEEP
pierwszej polskiej dramopedii
Mamy już 9950 artykułów.
Portale
Drama@DEEP · Dyskusja

Jak edytować · Wikiprojekty

Promowana drama

Mars ~ Tada, Kimi wo Aishiteru!

Mars Japonia.jpg

Kira to nieśmiała licealistka, która żyje tylko i wyłącznie dla sztuki. Przez pewną sytuację z przeszłości, unika wszelkich kontaktów z mężczyznami i ma o nich bardzo złe zdanie. Rei to arogancki, buntowniczy i gwałtowny playboy, który szczyci się swoją kryminalną przeszłością. Pewnego dnia Rei spotyka Kirę i prosi ją, by wskazała mu drogę do hotelu. Przestraszona dziewczyna szybko rysuje mu mapę, nie mówiąc przy tym nawet jednego słowa, i ucieka. Następnego dnia, ku wielkiemu zaskoczeniu chłopaka, okazuje się, że oboje znaleźli się w tej samej klasie. Ta dwójka różni się od siebie niczym ogień i woda. Co się stanie gdy połączy ich uczucie?

Występują: Fujigaya Taisuke, Iitoyo Marie, Kubota Masataka, Inaba Yu...

Scenariusz: Oishi Tetsuya (Keiji 7-nin, Iryu Sousa, Prisoner, Psychometrer EIJI)

Drama na podstawie mangi „Mars" autorstwa Fuyumi Soryo

Promowany artysta

Nowości

Wszelkie informacje o fansubach
znajdują się teraz na siostrzanej FansubWiki.
Fanpage Drama@DEEP na Facebooku:
Fanwiki.png Facebook icon.png

Chcę pomóc...

Drama@DEEP

Drama@DEEP jest pierwszym, a w chwili obecnej także największym portalem zajmującym się przede wszystkim azjatyckimi serialami telewizyjnymi, a także współtwórcami z nimi związanymi. Dziękujemy za korzystanie z naszej wiki i pomoc w jej rozwoju. Dramawiki, jak i inne wikipedie jest tworzona na bazie MediaWiki, które jest wolnym oprogramowaniem napisanym w języku skryptowym PHP, pierwotnie przeznaczonym dla Wikipedii, wolnej encyklopedii, ale obecnie używanym przez inne projekty Wikimedia Foundation (organizacji typu non-profit) oraz wiele innych projektów. Zawartość Wikipedii jest określana jako wolna, czyli, że nie tylko jest bezpłatna, lecz jej treść może być dowolnie kopiowana i modyfikowana przez każdego użytkownika. Każdy użytkownik, który ma dostęp do Internetu, może ją edytować, dodając do niej nowe treści bądź korygując błędy.

Logo i nazwa drama@DEEP pochodzi od serialu „Akihabara@DEEP” opowiadającym o grupie przyjaciół żyjącej w dzielnicy Akihabara w Tokio w Japonii, znanej przede wszystkim jako dzielnica komputerowa i fanowska. Tytułowa grupa przyjaciół pomagała innym fanom rozwiązywać ich problemy, te mniej lub bardziej poważne.
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia