Strona główna

Z Drama@DEEP

Witamy w Drama@DEEP
pierwszej polskiej dramopedii
Mamy już 10310 artykułów.
Portale
Drama@DEEP · Dyskusja

Jak edytować · Wikiprojekty

Promowana drama

Hapimari ~ Happy Marriage!?

Happy marriage.jpg

Takanashi Chiwa jest urzędniczką, która przez wzgląd na długi pracuje dorywczo w klubie. Pewnego dnia dziewczyna traci swoją pracę dorywczą z powodu kłótni ze swoim bogatym i przystojnym klientem. Następnego dnia dziewczyna zostaje wezwana przez swojego szefa i okazuje się, że tym ordynarnym mężczyzną z klubu jest właśnie jej przełożony. Jej szef, Mamiya Hokuto wychodzi nagle z propozycją zawarcia umowy małżeńskiej. Na początku dziewczyna jest temu przeciwna, ale później nie ma innego wyboru, jak tylko to zaakceptować.

Występują: Dean Fujioka, Seino Nana, Norika Fujiwara, Jin Shirasu...

Scenariusz: Asano Taeko (Utsukushiki Wana ~ Zanka Ryouran, Tsuki no Koibito, Last Friends, Love Generation)
Drama na podstawie mangi „Hapimari ~ Happy Marriage!?" autorstwa Enjouji Maki.


Promowany artysta

Dean Fujioka

Dean Fujioka.jpg

Wybrane seriale TV

Nowości

Wszelkie informacje o fansubach
znajdują się teraz na siostrzanej FansubWiki.
Fanpage Drama@DEEP na Facebooku:
Fanwiki.png Facebook icon.png

Chcę pomóc...

Drama@DEEP

Drama@DEEP jest pierwszym, a w chwili obecnej także największym portalem zajmującym się przede wszystkim azjatyckimi serialami telewizyjnymi, a także współtwórcami z nimi związanymi. Dziękujemy za korzystanie z naszej wiki i pomoc w jej rozwoju. Dramawiki, jak i inne wikipedie jest tworzona na bazie MediaWiki, które jest wolnym oprogramowaniem napisanym w języku skryptowym PHP, pierwotnie przeznaczonym dla Wikipedii, wolnej encyklopedii, ale obecnie używanym przez inne projekty Wikimedia Foundation (organizacji typu non-profit) oraz wiele innych projektów. Zawartość Wikipedii jest określana jako wolna, czyli, że nie tylko jest bezpłatna, lecz jej treść może być dowolnie kopiowana i modyfikowana przez każdego użytkownika. Każdy użytkownik, który ma dostęp do Internetu, może ją edytować, dodając do niej nowe treści bądź korygując błędy.

Logo i nazwa drama@DEEP pochodzi od serialu „Akihabara@DEEP” opowiadającym o grupie przyjaciół żyjącej w dzielnicy Akihabara w Tokio w Japonii, znanej przede wszystkim jako dzielnica komputerowa i fanowska. Tytułowa grupa przyjaciół pomagała innym fanom rozwiązywać ich problemy, te mniej lub bardziej poważne.
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia