Strona główna

Z Drama@DEEP

Witamy w Drama@DEEP
pierwszej polskiej dramopedii
Mamy już 9750 artykułów.
Portale
Drama@DEEP · Dyskusja

Jak edytować · Wikiprojekty

Promowana drama

Orange Marmalade

Orange Marmalade poster.jpg
Historia dziewczyny, która jest wampirem. Próbuje żyć normalnie wśród ludzi. Przenosi się do nowej szkoły, którą bardzo chce skończyć. Los stawia na jej drodze Jae Mina z jej klasy, w którym zakochuje się ze wzajemnością. Chłopak jest bardzo popularny, co przysparza jej kłopotów od jednej z jego wielbicielek. Natomiast matka chłopaka wyszła za wampira, przez co on nienawidzi tej rasy, a nie zdaje sobie sprawy, kim naprawdę jest Ma Ri. Czy ich uczucie przetrwa dzielące ich różnice?

Promowany artysta

Yeo Jin Goo

Yeo Jin Goo.png

Wybrane seriale TV

Nowości

Wszelkie informacje o fansubach
znajdują się teraz na siostrzanej FansubWiki.
Fanpage Drama@DEEP na Facebooku:
Fanwiki.png Facebook icon.png

Chcę pomóc...

Drama@DEEP

Drama@DEEP jest pierwszym, a w chwili obecnej także największym portalem zajmującym się przede wszystkim azjatyckimi serialami telewizyjnymi, a także współtwórcami z nimi związanymi. Dziękujemy za korzystanie z naszej wiki i pomoc w jej rozwoju. Dramawiki, jak i inne wikipedie jest tworzona na bazie MediaWiki, które jest wolnym oprogramowaniem napisanym w języku skryptowym PHP, pierwotnie przeznaczonym dla Wikipedii, wolnej encyklopedii, ale obecnie używanym przez inne projekty Wikimedia Foundation (organizacji typu non-profit) oraz wiele innych projektów. Zawartość Wikipedii jest określana jako wolna, czyli, że nie tylko jest bezpłatna, lecz jej treść może być dowolnie kopiowana i modyfikowana przez każdego użytkownika. Każdy użytkownik, który ma dostęp do Internetu, może ją edytować, dodając do niej nowe treści bądź korygując błędy.

Logo i nazwa drama@DEEP pochodzi od serialu „Akihabara@DEEP” opowiadającym o grupie przyjaciół żyjącej w dzielnicy Akihabara w Tokio w Japonii, znanej przede wszystkim jako dzielnica komputerowa i fanowska. Tytułowa grupa przyjaciół pomagała innym fanom rozwiązywać ich problemy, te mniej lub bardziej poważne.
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia