Strona główna

Z Drama@DEEP

Witamy w Drama@DEEP
pierwszej polskiej dramopedii
Mamy już 9324 artykułów.
Portale
Drama@DEEP · Dyskusja

Jak edytować · Wikiprojekty

Wybraliśmy zwycięzców w konkursie organizowanym przez Drama@DEEP. Więcej informacji tutaj.

Ogłoszenie

Walkinbutterfly1.jpg
Manga "Walkin' Butterfly" od wydawnictwa Taiga pod patronatem naszego portalu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją!

Nasza wikipedia obejmuje patronatem medialnym mangę "Walkin' Butterfly" wydawaną przez wydawnictwo Taiga. Fanów wersji dramowej zachęcamy do zapoznania się z tą interesującą historią z gatunku josei w wersji pierwotnej - czyli mangowej, wydanej w języku polskim! Dla tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tytułem w ogóle, będzie to dobry początek!.

Michiko ma 19 lat. Wysoka i bardzo chuda, czuje się jak monstrum stworzone przez szalonego naukowca. Nie może odnaleźć swego miejsca w życiu i co rusz zmienia pracę. Kiedy dostaje zlecenie dostarczenia cateringu na pokaz mody, zostaje omyłkowo wzięta za modelkę. Łatwiej jej podążać za kolejnymi instrukcjami i wyjść na wybieg, niż wytłumaczyć błąd organizatorom. Tylko projektant Mihara domyśla się, że Michiko nie jest zawodową modelką i rzuca jej wyzwanie: „Nie przetrwasz w tym świecie ani jednego dnia, bo nie potrafisz dostrzec tego, kim naprawdę jesteś”. Od tej pory Michiko ma cel i chce zmienić swoje życie. Modeling bowiem to dla niej nie tylko przechadzanie się w blasku jupiterów, ale też lekcja samoakceptacji i pokonania własnej niepewności.

Promowana drama

Walkin' Butterfly

WalkinButterfly.jpg

Przekleństwem Torayasu Michiko jest jej wzrost. Jednak gdy pewnego dnia, dostarczając pizzę, zostaje wzięta za modelkę, jej wzrost nagle staje się błogosławieństwem. Michiko postanawia więc rozwinąć skrzydła i zostać modelką.

Dwunastoodcinkowa drama na podstawie czterotomowej mangi wydawanej na polskim rynku przez wydawnictwo Taiga. Zapraszamy do zapoznania się z historią zarówno w wersji serialowej, jak i z mangowym pierwowzorem.

Promowany artysta

Nakabeppu Aoi

Nakabeppu.jpg

Wybrane seriale TV


Nowości

Wszelkie informacje o fansubach
znajdują się teraz na siostrzanej FansubWiki.
Fanpage Drama@DEEP na Facebooku:
Fanwiki.png Facebook icon.png

Chcę pomóc...

Drama@DEEP

Drama@DEEP jest pierwszym, a w chwili obecnej także największym portalem zajmującym się przede wszystkim azjatyckimi serialami telewizyjnymi, a także współtwórcami z nimi związanymi. Dziękujemy za korzystanie z naszej wiki i pomoc w jej rozwoju. Dramawiki, jak i inne wikipedie jest tworzona na bazie MediaWiki, które jest wolnym oprogramowaniem napisanym w języku skryptowym PHP, pierwotnie przeznaczonym dla Wikipedii, wolnej encyklopedii, ale obecnie używanym przez inne projekty Wikimedia Foundation (organizacji typu non-profit) oraz wiele innych projektów. Zawartość Wikipedii jest określana jako wolna, czyli, że nie tylko jest bezpłatna, lecz jej treść może być dowolnie kopiowana i modyfikowana przez każdego użytkownika. Każdy użytkownik, który ma dostęp do Internetu, może ją edytować, dodając do niej nowe treści bądź korygując błędy.

Logo i nazwa drama@DEEP pochodzi od serialu „Akihabara@DEEP” opowiadającym o grupie przyjaciół żyjącej w dzielnicy Akihabara w Tokio w Japonii, znanej przede wszystkim jako dzielnica komputerowa i fanowska. Tytułowa grupa przyjaciół pomagała innym fanom rozwiązywać ich problemy, te mniej lub bardziej poważne.
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia