Strona główna

Z Drama@DEEP

Wersja Iiverin (dyskusja | edycje) z dnia 19:49, 17 cze 2015
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Witamy w Drama@DEEP
pierwszej polskiej dramopedii
Mamy już 10768 artykułów.
Portale
Drama@DEEP · Dyskusja

Jak edytować · Wikiprojekty

Promowana drama

W–Two Worlds

W–Two Worlds.jpg

Oh Yun Joo jest jednym z najlepiej zapowiadających się chirurgów w kraju. Pewnego dnia bez śladu znika jej ojciec, który jest twórcą komiksów internetowych. Kang Chul to bohater jednego z takich komiksów, który łączy w sobie cechy geniusza, chaebola i atlety na olimpijskim poziomie. Gdy granica między rzeczywistością a fikcją zaczyna się zacierać, Kang Chul przechodzi do świata Yun Joo, która jest przekonana, że chłopak jest w stanie pomóc jej w odnalezieniu ojca. W trakcie ich współpracy rodzi się między nimi uczucie.

Występują: Lee Jong Suk, Han Hyo Joo, Lee Tae Hwan...

Scenariusz: Song Jae Jung (Coffee House, Queen In-hyun’s Man, Nine)


Promowany artysta

Han Hyo Joo

Han Hyo-joo - 한효주.jpg

Wybrane seriale TV


Nowości

Wszelkie informacje o fansubach
znajdują się teraz na siostrzanej FansubWiki.
Fanpage Drama@DEEP na Facebooku:
Fanwiki.png Facebook icon.png

Chcę pomóc...

Drama@DEEP

Drama@DEEP jest pierwszym, a w chwili obecnej także największym portalem zajmującym się przede wszystkim azjatyckimi serialami telewizyjnymi, a także współtwórcami z nimi związanymi. Dziękujemy za korzystanie z naszej wiki i pomoc w jej rozwoju. Dramawiki, jak i inne wikipedie jest tworzona na bazie MediaWiki, które jest wolnym oprogramowaniem napisanym w języku skryptowym PHP, pierwotnie przeznaczonym dla Wikipedii, wolnej encyklopedii, ale obecnie używanym przez inne projekty Wikimedia Foundation (organizacji typu non-profit) oraz wiele innych projektów. Zawartość Wikipedii jest określana jako wolna, czyli, że nie tylko jest bezpłatna, lecz jej treść może być dowolnie kopiowana i modyfikowana przez każdego użytkownika. Każdy użytkownik, który ma dostęp do Internetu, może ją edytować, dodając do niej nowe treści bądź korygując błędy.

Logo i nazwa drama@DEEP pochodzi od serialu „Akihabara@DEEP” opowiadającym o grupie przyjaciół żyjącej w dzielnicy Akihabara w Tokio w Japonii, znanej przede wszystkim jako dzielnica komputerowa i fanowska. Tytułowa grupa przyjaciół pomagała innym fanom rozwiązywać ich problemy, te mniej lub bardziej poważne.
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia