Take Care of You, Accompanied by the Lights

Z Drama@DEEP

Wersja Irluna (dyskusja | edycje) z dnia 17:25, 16 cze 2012
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Spis treści

Podstawowe informacje

Błąd przy generowaniu miniatury Chyba brakuje pliku //images/f/f9/Zatańczmy.jpg
Zatańczmy


Fabuła

Zatańczmy to romantyczna i energetyczna komedia miłosna w tajwańskim stylu. To historia o miłości rodzinnej, miłości miedzy kobietąi mężczyzną a takze miłości miedzy siostrami. Każda postać ma tu swoją przeszłość i różne doświadczenie - ich marzenia śceirają się z rzeczywistością.

Miłość do kobiety to czyste szczęście. Ale miłość do dwóch kobiet jednocześnie, to skomplikowany ból. A jeśli te kobiety są siostrami, to jeszcze trudniej rozwikłać ten związek.

Malarz Ding Yi Ming i tancerka He Li podzielają swoją pasję do sztuki i dlatego biorą ślub. Jednak He Li zamierza pogłębiać swoją wiedzę na temat tańca, więc porzuca swojego męża i trzy letnią córkę Ding Xiao Han, by wyjechać do Londynu. Znosząc trudy życia w obcym mieście, rodzi swoje drugie dziecko, He Fei.

18 lat później Xiao Han wyrasta pod opieką ojca na radosną, sympatyczna i elegancką dziewczynę, podczas gdy He Fei, która nie miała nikogo na kim mogłaby polegać, staje się zimną kobietą.

Xiao Han spotyka na swojej drodze otwartego chłopaka o imieniu Yang Rui. Potajemnie podziwia go, jednak ten traktuje ją jak siostrę. Niedługo okazuje się, że He Fei jest jego miłością z młodzieńczych lat...

W tym samym czasie ekipa londyńskiego teatru poszukuje głównej żeńskiej i męskiej roli do musicalu. Dziewczyny stają do rywalizacji o główną rolę...

Obsada

Twórcy

Ciekawostki

Ponoć choreograf/nauczyciel tańca Raina został zaproszony do współpracy i stworzył choreografię dla Qiao En.

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia