Three Brothers

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

Three Brothers.jpg


Fabuła

Sun-kyeong jest policjantem na emeryturze i ojcem trzech synów. Wiązał duże nadzieje co do swojego najstarszego syna, Gung-gang'a, jednak niemal za każdym razem chłopak nie spełniał jego oczekiwań. Wielokrotnie w swoim życiu podejmował złe decyzje, kończące się rozwodem lub bankructwem. Sun-kyeong nie był zadowolony z decyzji Gun-gang'a, który postanowił ponownie ożenić się z Chung-nan. Jednak gdy odkrył sekret Chung-nan, nie wyjawił go żadnej osobie i życzył parze szczęścia.

Drugi syn, Hyun-chal, jest przedmiotem zazdrości miasta, a zarazem dumy swojego ojca. W porównaniu do swojego starszego brata, nie był faworyzowany przez rodziców w dzieciństwie, jednak teraz prowadzi kilka interesów, które są całkiem pomyślne. Sun-kyeong zawsze czuje się zobowiązany w stosunku do żony Hyun-chal'a, Wu-mi, która przez długi czas poświęcała swoje własne szczęście na rzecz rodziny Kim.

Sun-kyeon jest dumny ze swojego najmłodszego syna, Yi-sang'a, który podąża śladami ojca przez zostanie policjantem. Jednakże w wyniku konfliktu pokoleń, ojciec i syn często sie ze sobą nie zgadzają. Na przekór oczekiwaniom Sun-kyeong'a, Yi-sang poślubił Eo-yeong, córkę swojego śmiertelnego wroga, byłego więźnia ściganego i aresztowanego dawno temu przez Sun-kyeong'a.

Obsada

Rodzina Kim:

Rodzina Joo:

Inni

Twórcy

Nagrody

Ciekawostki

Linki

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia