Tsubasa no Oreta Tenshitachi/Sezon 1

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

Tsubasa no Oreta Tenshitachi.jpg


Fabuła

Odcinek 1

Komine Nanako nie miała normalnego dzieciństwa, ponieważ jej rodzice byli biedni. Postanowiła to zmienić. Co weekend sypiała z mężczyznami dla pieniędzy. Co tydzień świętowała i bawiła się za pieniądze z prostytucji. Pewnego dnia spotkała kobietę, przez którą jej całe życie miało ulec zmianom.

Odcinek 2

Czaty internetowe to sposób kontaktowania się ludzi. Bohaterka o nicku "Yuna" wymienia się poglądami o pracy. Dwa lata wcześniej, zdarzył się pewien wypadek. Teraz jest samotna, obawia się realnych kontaktów i dlatego pracuje w domu. Nie potrafi normalnie rozmawiać z ludźmi. Czat to jej jedyna forma kontaktu z innymi ludźmi. Wirtualny świat jest dla niej wszystkim, aż do tego momentu...

Odcinek 3

Ojciec Nao jest lalkarzem, pragnie by ukochana córeczka poszła w jego ślady. Jednakże Nao nie ma zamiaru pracować w tym zawodzie. Zostaje wyrzucona z domu, później trafia do Tokio. Mijają dwa lata... Jej życie ulega zmianie - mimo, że Nao chce zostać aktorką, zostaje oszukana i wpada w długi. Zaczyna pracować w nocnym klubie i robi coś, o czym nawet jej chłopak - Riku nie może się dowiedzieć. Pewnego dnia do Tokio przybywa jej dziadek, który wspiera jej marzenie. Ale czy pozna wnuczkę?

Odcinek 4

Shimojou Ryoko zarabia pieniądze w automatach. Porzucona przez rodziców nie zaznała miłości, sama często zmienia partnerów, ponieważ czuje się z nich niezadowolona. Pewnego dnia w jej domu pojawia się mały chłopiec. Jest on synem chłopaka Ryoko, Kenjiego. Kenji prosi ją, żeby zaopiekowała się jego synem przez kilka dni. Czy Ryoko w końcu zrozumie czym jest prawdziwa miłość?

Obsada

Twórcy

Linki zewnętrzne

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia