Vacation

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

Vacation.jpg


Fabuła

Minęły już 4 lata od debiutu popularnego koreańskiego zespołu DBSK. Zbliża się koncert, ale przygotowania do niego nie idą lepiej. Panuje napięta atmosfera, powszechne są kłótnie pomiędzy członkami grupy. Aby zażegnać zbliżającą się katastrofę, prezes opóźnia koncert i zarządza dwutygodniowe wakacje. Każdy członek zespołu udaje się w drogę bez możliwości kontaktu z pozostałymi, każdy przeżywa swoje życie na nowo..

Odcinek 1 - Cassiopeia

U-Know od dłuższego czasu dostaje listy od swojej fanki, Soo Yun, która jest chora na białaczkę. Dostaje też wiadomosć, ze dziewczyna zmarła, nie spełniając swojego ostatniego marzenia - spotkania z idolem. Yunho udaje się do szpitala, w którym była dziewczyna, ale zastaje ją pełną życia i energii. Soo Yun skłamała dla swojej przyjaciółki Jung Ah, która po wypadku nie wróciła do zdrowia. Prosi Yunho, aby ten wyprawił mały koncert w ramach prezentu urodzinowego dla chorej. Jednak okazuje się, że Soo Yun nie do końca skłamała...

Odcinek 2 - Beautiful Life

Max i Xiah wyruszają na wieś liczącą nieco ponad 20 mieszkańców. W wyniku nieszczęśliwego wypadku zostaje ranny listonosz, którego miejsce zajmuje Changmin. Po wizycie u pewnej staruszki, która z niecierpliwością co dzień czeka na list od wnuka, chłopcy postanawiają wnieść do jej życia promyk radości. Ale będzie do tego potrzebna pomoc pewnej dziewczyny, której nie odpowiada towarzystwo Xiah...

Odcinek 3 - The Way U Are

Kiedy Jaejoong udaje się na dworzec, aby kupić bilet na pociąg, zostaje porwany przez członków gangu. Okazuje się, że Hero wygląda tak samo jak osoba, która ukradła szefowi gangu sporą sumę pieniędzy. Pobity chłopak nie ma wyjścia i zaczyna pracę jak kelner w klubie prowadzonym przez oprawców. Udaje mu się dowiedzieć, jak znaleźć prawdziwego Changshik'a, ale spotkanie z nim kończy się inaczej niż chłopak podejrzewał.

Odcinek 4 - Eternal

Podczas jednego z ostatnich treningów Micky uszkodził swój bark. W ramach wypoczynku postanawia odwiedzić miasto, w którym przez jakiś czas mieszkał, kiedy był dzieckiem. Pewnego dnia podczas spaceru spotyka chłopca o tym samym imieniu co Micky - Park Yoochun. Piosenkarz postanawia pomóc chłopcu w zdobyciu dziewczyny, którą ten lubi. Kiedy mały Yoochun daje Jin Joo w prezencie wyrzeźbiona twarz, Micky zdaje sobie sprawę, że jest to jego własna historia, która nie kończy się pomyślnie..

Obsada

Odcinek 1

Odcinek 2

Odcinek 3

Odcinek 4

Linki

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia