Dyskusja użytkownika:Shiree

Z Drama@DEEP

(Różnice między wersjami)
(Filmy powiązane z dramami: nowa sekcja)
(Nowe artykuły)
 
(Nie pokazano 4 wersji pomiędzy niniejszymi.)
Linia 1: Linia 1:
-
== Witamy na wiki :) ==
 
-
Witam w gronie użytkowników Drama@DEEP i zapraszam do aktywnego udziału w tworzeniu naszej dramopedii. Opisy szablonów i porady jak napisać poprawny artykuł znajdziesz w [[Drama@DEEP:Portal społeczności|Portalu społeczności]], a jeśli z czymś będziesz mieć problem zawsze możesz zapytać na naszymi [http://dramawiki.pl/forum/ wikiowym forum].<br /> --[[Użytkownik:Preity|Preity]] 20:41, 5 paź 2009 (UTC)
 
-
 
-
== Filmy ==
 
-
 
-
Do filmów dodajemy linki ZEWNĘTRZNE co oznacza, że nie wstawiamy ich w podwójną klamrę, tylko dajemy link to zewnętrznej strony, np. filmweb. --[[Użytkownik:Otai|Otai]] 00:06, 6 gru 2010 (CET)
 
-
 
-
==Uwagi==
 
-
W przypadku filmów nie stosujemy kodu <nowiki>[[ XX ]]</nowiki>. Jest on zarezerwowany dla artykułów pojawiających się na wiki. Jeśli nie ma polskiej strony dla danego filmu, zostawiamy tylko tytuł i rok, ewentualnie dodajemy link do portalu angielskiego.<br>
 
-
Jeśli planujesz zmieniać wiele rzeczy w artykule, zedytuj cały i stosuj opcję podglądu. Na koniec zapisz zmiany.<br>
 
-
Miłej pracy na wiki~
 
-
--[[Użytkownik:Iiverin|Iiverin]] 18:21, 6 gru 2010 (CET)
 
-
 
-
== Brakujące informacje ==
 
-
 
-
Jeśli tworzysz artykuł i czegoś w nim nie uzupełnisz, prosze zostaw odpowiedni szablon <nowiki>{{Uzupełnij|nazwa}}</nowiki>. W miejscu nazwa wpisz to co nie zostało w artykule uzupełnione, np. twórcy, obsada, fabuła. Ten szablon jest bardzo potrzebny, żeby na wiki nie zaplątały nam się na stałe nieuzupełnione artykuły. --[[Użytkownik:Otai|Otai]] 18:35, 14 gru 2010 (CET)
 
-
 
-
== Zespoły muzyczne ==
 
-
 
-
Do Wikiprojektu dopisujemy te kategorie zespołów, gdzie nie ma zupełnie żadnych informacji - ta lista jest po to, żeby ktoś, kto chce je uzupełnić, mógł je łatwo znaleźć. Na stronie o NEWS jest zdjęcie, opis i ich piosenki do dram, więc na tę listę nie muszą trafiać. <br /> --[[Użytkownik:Arasz|Arasz]] 00:31, 18 gru 2010 (CET)
 
-
 
-
== Tworzenie nowych stron i przesyłanie plików ==
 
-
 
-
Żeby dodać bannerek na stronę dramy, albo zdjęcie na stronę aktorki/aktora, musisz skorzystać z opcji "prześlij plik" - jest w menu po lewej stronie. Pliki można ładować normalnie z dysku:) poza tym, jeśli na stronie o dramie brakuje jakiś części, to proszę o stosowanie [[Szablon:Uzupełnij|szablonu Uzupełnij]]. <br /> --[[Użytkownik:Arasz|Arasz]] 17:16, 19 gru 2010 (CET)
 
-
 
-
== Przesyłanie plików cd ;) ==
 
-
 
-
Żeby obrazek pojawił się na stronie dramy, musisz podać jego nazwę w polu "banner" w szablonie. U aktorki/aktora jest to pole "zdjęcie" - zobacz, jak to zrobiłam w Twoich artykułach. I pamiętaj, że jak masz z czymś problem, to zawsze możesz napisać do któregoś z adminów na stronie dyskusji albo założyć temat na forum:) <br /> --[[Użytkownik:Arasz|Arasz]] 22:17, 19 gru 2010 (CET)
 
-
 
-
== Filmy powiązane z dramami ==
 
-
 
-
Dla takich filmów, jak Kurosagi the Movie, który jest powiązany z dramą, tworzymy na wiki zwykłe artykuły - jak na przykład [[Hana Yori Dango Final|ten]] do hana Yori Dango Final. Lista takich dram i filmów znajduje się [[Wikiprojekt:Japonia/Filmy|tutaj]], jest tam też link do odpowiedniego szablonu. <br /> --[[Użytkownik:Arasz|Arasz]] 15:38, 25 gru 2010 (CET)
 

Aktualna wersja na dzień 13:43, 23 kwi 2012

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia