Dyskusja użytkownika:Shiree

Z Drama@DEEP

(Różnice między wersjami)
(Brakujące informacje: nowa sekcja)
Linia 12: Linia 12:
Miłej pracy na wiki~
Miłej pracy na wiki~
--[[Użytkownik:Iiverin|Iiverin]] 18:21, 6 gru 2010 (CET)
--[[Użytkownik:Iiverin|Iiverin]] 18:21, 6 gru 2010 (CET)
 +
 +
== Brakujące informacje ==
 +
 +
Jeśli tworzysz artykuł i czegoś w nim nie uzupełnisz, prosze zostaw odpowiedni szablon <nowiki>{{Uzupełnij|nazwa}}</nowiki>. W miejscu nazwa wpisz to co nie zostało w artykule uzupełnione, np. twórcy, obsada, fabuła. Ten szablon jest bardzo potrzebny, żeby na wiki nie zaplątały nam się na stałe nieuzupełnione artykuły. --[[Użytkownik:Otai|Otai]] 18:35, 14 gru 2010 (CET)

Wersja z 17:35, 14 gru 2010

Spis treści

Witamy na wiki :)

Witam w gronie użytkowników Drama@DEEP i zapraszam do aktywnego udziału w tworzeniu naszej dramopedii. Opisy szablonów i porady jak napisać poprawny artykuł znajdziesz w Portalu społeczności, a jeśli z czymś będziesz mieć problem zawsze możesz zapytać na naszymi wikiowym forum.
--Preity 20:41, 5 paź 2009 (UTC)

Filmy

Do filmów dodajemy linki ZEWNĘTRZNE co oznacza, że nie wstawiamy ich w podwójną klamrę, tylko dajemy link to zewnętrznej strony, np. filmweb. --Otai 00:06, 6 gru 2010 (CET)

Uwagi

W przypadku filmów nie stosujemy kodu [[ XX ]]. Jest on zarezerwowany dla artykułów pojawiających się na wiki. Jeśli nie ma polskiej strony dla danego filmu, zostawiamy tylko tytuł i rok, ewentualnie dodajemy link do portalu angielskiego.
Jeśli planujesz zmieniać wiele rzeczy w artykule, zedytuj cały i stosuj opcję podglądu. Na koniec zapisz zmiany.
Miłej pracy na wiki~ --Iiverin 18:21, 6 gru 2010 (CET)

Brakujące informacje

Jeśli tworzysz artykuł i czegoś w nim nie uzupełnisz, prosze zostaw odpowiedni szablon {{Uzupełnij|nazwa}}. W miejscu nazwa wpisz to co nie zostało w artykule uzupełnione, np. twórcy, obsada, fabuła. Ten szablon jest bardzo potrzebny, żeby na wiki nie zaplątały nam się na stałe nieuzupełnione artykuły. --Otai 18:35, 14 gru 2010 (CET)

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia