Dyskusja użytkownika:Shiree

Z Drama@DEEP

Spis treści

Witamy na wiki :)

Witam w gronie użytkowników Drama@DEEP i zapraszam do aktywnego udziału w tworzeniu naszej dramopedii. Opisy szablonów i porady jak napisać poprawny artykuł znajdziesz w Portalu społeczności, a jeśli z czymś będziesz mieć problem zawsze możesz zapytać na naszymi wikiowym forum.
--Preity 20:41, 5 paź 2009 (UTC)

Filmy

Do filmów dodajemy linki ZEWNĘTRZNE co oznacza, że nie wstawiamy ich w podwójną klamrę, tylko dajemy link to zewnętrznej strony, np. filmweb. --Otai 00:06, 6 gru 2010 (CET)

Uwagi

W przypadku filmów nie stosujemy kodu [[ XX ]]. Jest on zarezerwowany dla artykułów pojawiających się na wiki. Jeśli nie ma polskiej strony dla danego filmu, zostawiamy tylko tytuł i rok, ewentualnie dodajemy link do portalu angielskiego.
Jeśli planujesz zmieniać wiele rzeczy w artykule, zedytuj cały i stosuj opcję podglądu. Na koniec zapisz zmiany.
Miłej pracy na wiki~ --Iiverin 18:21, 6 gru 2010 (CET)

Brakujące informacje

Jeśli tworzysz artykuł i czegoś w nim nie uzupełnisz, prosze zostaw odpowiedni szablon {{Uzupełnij|nazwa}}. W miejscu nazwa wpisz to co nie zostało w artykule uzupełnione, np. twórcy, obsada, fabuła. Ten szablon jest bardzo potrzebny, żeby na wiki nie zaplątały nam się na stałe nieuzupełnione artykuły. --Otai 18:35, 14 gru 2010 (CET)

Zespoły muzyczne

Do Wikiprojektu dopisujemy te kategorie zespołów, gdzie nie ma zupełnie żadnych informacji - ta lista jest po to, żeby ktoś, kto chce je uzupełnić, mógł je łatwo znaleźć. Na stronie o NEWS jest zdjęcie, opis i ich piosenki do dram, więc na tę listę nie muszą trafiać.
--Arasz 00:31, 18 gru 2010 (CET)

Tworzenie nowych stron i przesyłanie plików

Żeby dodać bannerek na stronę dramy, albo zdjęcie na stronę aktorki/aktora, musisz skorzystać z opcji "prześlij plik" - jest w menu po lewej stronie. Pliki można ładować normalnie z dysku:) poza tym, jeśli na stronie o dramie brakuje jakiś części, to proszę o stosowanie szablonu Uzupełnij.
--Arasz 17:16, 19 gru 2010 (CET)

Przesyłanie plików cd ;)

Żeby obrazek pojawił się na stronie dramy, musisz podać jego nazwę w polu "banner" w szablonie. U aktorki/aktora jest to pole "zdjęcie" - zobacz, jak to zrobiłam w Twoich artykułach. I pamiętaj, że jak masz z czymś problem, to zawsze możesz napisać do któregoś z adminów na stronie dyskusji albo założyć temat na forum:)
--Arasz 22:17, 19 gru 2010 (CET)

Filmy powiązane z dramami

Dla takich filmów, jak Kurosagi the Movie, który jest powiązany z dramą, tworzymy na wiki zwykłe artykuły - jak na przykład ten do hana Yori Dango Final. Lista takich dram i filmów znajduje się tutaj, jest tam też link do odpowiedniego szablonu.
--Arasz 15:38, 25 gru 2010 (CET)

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia