God's Gift - 14 Days

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

God's Gift.jpg


Fabuła

Kim Soo Hyun jest szczęśliwą matką oraz żoną. Pracuje w stacji telewizyjnej jako scenarzystka programu zajmującego się obecnymi problemami w społeczeństwie. Od jakiegoś czasu na ulicach Seulu dochodzi do brutalnych morderstw na kobietach i dzieciach. Soo Hyun postanawia przyjrzeć się tej sprawie i wyemitować odcinek w całości poświęcony poszukiwaniom seryjnego mordercy. Nie wie jednak, że sprowadzi to tragedię na jej rodzinę. Jej córka zostaje porwana przed seryjnego mordercę, którego szuka cały kraj. Dziewczynka zostaje zamordowana, zaś jej ciało zostaje znalezione blisko zbiornika z wodą.

Rok wcześniej główna bohaterka usłyszała przepowiednię od pewnej kobiety, która ostrzegała ją przed wodą. Soo Hyun próbując pogodzić się ze śmiercią córki próbuje popełnić samobójstwo, jednakże zamiast oczekiwanej śmierci cofa się w czasie, by móc uratować przed śmiercią swoją córkę.

Czy kobiecie uda się uratować córkę? Czy można bezkarnie zmieniać przeznaczenie? Co jeśli Dar od Boga okaże się dla kobiety największym przekleństwem?

Obsada

Otoczenie Soo Hyun
Otoczenie Dong Chana
Zwolennicy Dong Chana
W pozostałych rolach
Gościnnie wystąpili

Twórcy

Ciekawostki

Oglądalność

Linki

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia