Someday or One Day

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

Someday or One Day


Fabuła

Jest rok 2019. 27-letnia Huang Yu Xuan bardzo tęskni za swoim chłopakiem Wang Quan Sheng, który zaginął 2 lata temu i został uznany za zmarłego. Co roku na urodziny, życzy sobie, by "go zobaczyć".

Jest rok 1998. 17-letnia Chen Yun Ru jest zakochana w chłopaku, który nie odwzajemnia jej uczuć. Co roku na urodziny życzy sobie, by stać się dziewczyną, w której zakocha się Li Zi Wei.

Pewnego dnia, Huang Yu Xuan otrzymuje walkmana z kasetą od nieznanej osoby. Zasypia słuchając nagranych na niej piosenek, kiedy się budzi widzi Wang Quan Sheng siedzącego przy jej boku. Mocno wierzy w to, że jej chłopak w końcu powrócił, ale cała rzeczywistość wygląda inaczej. Odkrywa, że nie jest już 27-latką, a licealistką, której imię brzmi Chen Yun Ru, która przebywała w szpitalu z powodu zranienia się w głowę. A mężczyzna obok niej, to nie jej chłopak, a kolega z klasy, Li Zi Wei.

Uwięziona w przeszłości, żyjąc życiem innej osoby, a śmierć Chen Yun Ru w 1999 będzie jej śmiercią, jeśli nie odkryje jak dziewczyna wylądowała w szpitalu.

W tym czasie, Li Zi Wei odkrywa, że czuje dziwny pociąg do dziewczyny, która kiedyś była Chen Yun Ru, pomimo, że wie, że jego najbliższy przyjaciel, Mo Jun Jie, był w niej zakochany... Czy prawdziwa miłość może znaleźć sposób na pokonania luki czasowej?

Obsada

Gościnnie

Twórcy

Linki zewnętrzne

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia