You Are Very Good

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

You are very good.jpg


Fabuła

Kang Gi Jo jest lekarzem medycyny naturalnej, który wynajmuje rodzinie Bae Duk Bae piętro swojego domu. Na początku, kiedy bliscy Bae wprowadzają się do nowego mieszkania, wyglądają jak idealna rodzina - serdeczny ojciec, urocza córka, przystojny syn i troskliwa matka. Jednak szybko okazuje się, że wszyscy są chciwymi ludźmi, sprawiającymi masę kłopotów.
Ji Won, pyskata i rozpieszczona córka Duk Bae, uważa poślubienie bogatego mężczyzny za swój główny cel w życiu. Specjalnie stara się zbliżyć do Jo Min Suh, samotnego ojca i syna bogatego dyrektora centrum handlowego, Guk Janga. Ji Won od pierwszego spotkania lekceważąco traktuje syna Gi Jo, Woo Jina, i od tego czasu ta dwójka rozpoczyna swoje dziwne relacje. Jednak po tym, jak dziewczyna dowiaduje się, że Woo Jin ma dyplom lekarza i jest w posiadaniu pewnego majątku, także na niego postanawia zarzucić sieci.
Min Sun, siostra Min Suh i znajoma Woo Jina, powoli zaczyna czuć coraz więcej do syna lekarza i postanawia zdobyć jego serce. W między czasie siostra Woo Jina, Woo Jung, zaczyna zakochiwać się w bracie Ji Won, Ji Hoonie, który jest nieodpowiedzialny i niedojrzały, ale też bardzo charyzmatyczny.

Obsada

Rodzina Kang

Rodzina Jo

Rodzina Bae

Inni

Twórcy

Linki

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia