You Came from the Stars

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

Kosmitaposter.jpg


Opis

W jednym z rozdziałów Roczników Dynastii Joseon pojawia się tajemnicza wzmianka o obiektach poza ziemskich. W jesień roku 1609 na niebie w Gangwondo Gansung, Wonju, Chuncheon, Yangyang, oraz Gangreung pojawił się niezidentyfikowany i nieznany ludziom obiekt. Według świadków przypominał on nieco tykwę pospolitą. Pojawił się znikąd niosąc ze sobą mgłę, silne wiatry i pioruny.

Co jeśli w erze Joseon na Półwyspie Koreańskim wylądował niezidentyfikowany obiekt? Co jeśli leciała nim istota pozaziemska, która żyje na Ziemi od 400 lat? Co jeśli istota ta nadal wygląda tak samo i mieszka teraz w Seulu?

Drama opowiada historię Do Min Joona, kosmity, który trafił tutaj 400 lat temu. Cały ten czas żyjąc w samotności na obcej planecie uczył się żyć jak człowiek. Jego powrót jest niemożliwy, ponieważ statek którym tu przyleciał został zniszczony. Jego ciało różni się od znanego nam ludzkiego. Główny bohater posiada wiele mocy o których zwykły człowiek może tylko pomarzyć, oprócz tego nie starzeje się i gardzi ludźmi.

Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia dzięki swoim mocom ratuje przed śmiercią młodą dziewczynę. Co się stanie, gdy spotka ją kilkanaście lat później, a ona okaże się znaną i popularną na całym świecie aktorką... oraz jego sąsiadką?

Obsada

W pozostałych rolach

Twórcy

Nagrody

Ciekawostki

Oglądalność

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia